457 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Farmasi

Bir çok işletme varken neden Farmasi ve Dr. C. Tuna mahsullerini seçmeliyiz? Bu sualin yanıtlarını başlıklar halinde araştıralım.

Farmasi Tamamen Yerli Bir İşletmedir Diger Network Firmaları Gibi Yurt Dışı Endeksli değildir.
Farmasi Dr. C. Tuna tarafından kurulmuş, 127 ülkeye ihracat yapan, alanında lider bir işletmedir. Yerli mülkü kullanımı ekonomimizin büyümesi için çok ehemmiyetlidir. Yerli mülkü mahsulleri kullanarak paramızın bizde kalmasını sağlıyor ve ekonomimize takviye oluyor.

Farmasi Ürünleri Sıhhatli ve Nitelikli

Ürünler insana ve tabiata arkadaş olacak biçimde üretilmiş olup, en iyi hammaddelerden üretilmektedir. Ürünler; Paraben, Triklosan, Ağır Metal, Fosfat, Formaldehit, Fithalat kapsamaz. Roll-On’lar Aliminyum kapsamaz. Hayvansal içerik kullanımını yalanlar. Dermatolojik olarak test edilir. GDO’lu nebat kullanılmaz. Tüm imal süreçleri GMP İyi İmal Uygulamları standartları ile geçimlidir.

Sertifikalar

Farmasi’nin Sahip Olduğu Sertifikalar
TSE Belgesi
İSO 27001 Belgesi TR.
İSO Belgesi İNG.
GMP Brlgesi TR.
GMPBelgesi İNG.
Helal Belgesi TR.
Cruelty Free Belgesi

Ayrıca yerli firma olmasının avantajı ile öteki markalara göre maliyet olarak rekabete girebilmekte, nitelikli mahsulleri ucuz maliyete sunabilmektedir. Farmasi Diğer Network Firmaları gibi dışarıdan getirilmediğinden istanbul ömerlide üretildiğinden ürünler ekonomik olarak bizlere ulaşmaktadır.

Farmasi’nin Ürün Yelpazesi Çok Geniştir

Farmasi ve Dr. C. Tuna mahsulleri çok geniş bir kategoride harcayıcılara hizmet verir. Başka Bir Deyişle bir konutun harcanabilir hemen hemen her alanda mahsulünü üretmektedir. Koku, makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, şahsi bakım, temizlik ürünleri, mahsulleri, oto temizlik ürünleri, mutfak mahsulleri ve gıda dayanakları gibi ana kategorilerde binlerce mahsulü mevcuttur.

Size Hayallerinize Erişme Olanağı Sunar

Farmasi tesirli kariyer sistemi ile girişimcileri yüksek hasılat elde etme talihi sunmaktadır. Farmasi’de iki değişik hasılat sistemi mevcuttur. Birincisi satış yaparak mahsulleri %30 veya %40 kârlı bir biçimde satarsınız Farmasi kısmı %30, Dr. C. Tuna kısmı %40. İkinci olarak kariyer sistemine göre çalışarak yüksek kazanç elde edersiniz. Kariyer sistemindeki hasılatlar için Prim Sistemi Nasıl İşler? yazımızı okuyabilirsiniz.

Kariyer tasarıyı yaparak kendi işinizin işvereni olur, iyi kazançlar elde ederek hayallerinizi asıllaştırırsınız.

Rahat İş Olanağı

Farmasi’de müdür seviyesindeki bir şahsın vasati kazancı en düşük 2.200 TL’dir. Buna erişmek için de vasati 140 TL sipariş veren 134 bireyi aza yapmanız yeterlidir. Her azanız 5 aza bulursa 1 siz + 5 Aza Sizin İlave Ettiğiniz + 25 Aza Alt abonenizin ilave ettiği +125 Aza= 156 aboneye erişir ve müdür olursunuz. Tabi bu zaman zarfı içinde %3 seviyesinden %22 ye gelene kadar da bir çok prim ve armağan kazanırsınız.

Sistem hasılatlı olduğu için ilave ettiğiniz aboneler tarafından kendi kendine de gelişmektedir. Kendinize uygun çalışma zamanlarını tanımlayarak dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz biçimde çalışabilirsiniz. Farmasiyle İsterseniz evde ister okulda seyahatte tatilde nerede olursanız olun çalışma imkanı sunar hemde sizin belirlediğiniz bir saatte.

Vakit kaybı yaşamadan Farmasi kayıt formunu doldurarak sizlerde farmasinin büyülü dünyasına ve en içten çalışkan ekibine katıla bilirsiniz.

 

Farmasi Uyelik Bilgi